Služby a produkty

Direction.cz se zaměřuje především na internetové služby nejrůznějšího charakteru. Jelikož je téměř každé řešení vytvářeno podle konkrétních požadavků zákazníka (na míru) je téměř nemožné sestavit katalog nebo ceník těchto služeb. Každému potenciálnímu zákazníkovi nabízíme zpracování orientační kalkulace požadovaných služeb zdarma.

Tvorba internetových prezentací

V této oblasti nabízíme širokou škálu různých služeb, které je možné kombinovat do menších či větších internetových prezentací s nejrůznějšími moderními prvky. Vytváříme internetové prezentace, které jsou snadno přístupné, vytvořené podle současných standardů, srozumitelné a optimalizované pro různé prohlížeče, internetové vyhledávače nebo koncová zařízení. Zabýváme se tvorbou statických i dynamických prezentací s možností vlastní administrace obsahu. Vývoj internetových prezentací v sobě zahrnuje následující činnosti:

 • shromažďování informací,
 • návrh struktury prezentace a konzultace,
 • originální grafický design,
 • registrace domén,
 • web hosting pro internetovou prezentaci,
 • pořizování, úprava a integrace obrázků a fotografií,
 • jazykové mutace,
 • mailovací služby,
 • napojení na existující systémy,
 • školení obsluhy,
 • podpora a údržba.

Grafický design

Kvalitní a atraktivní grafický design je základem dobré internetové prezentace. Pro každou prezentaci obvykle zhotovujeme dva grafické návrhy podle přání zákazníka. Samozřejmostí je také přepracovaní grafického designu již existujících stránek nebo aplikace. Používáme moderní multimediální software pro nelepší výsledky našich návrhů. Grafický návrh může být součástí dodávky celého řešení, nebo také samostatný konečný produkt.

V naší nabídce je také tvorba designu pro multimediální CD ROMy, aplikace, bannery, flash animace, videa, ikony a další elektronická média.

Grafický design není omezen jen na elektronický výstup, naše firma zhotovuje také návrhy tištěných médií - navštívenek, plakátů, obalů, brožur, příruček, log, apod. V naší nabídce je i vybudování celé korporátní identity podniku nebo firmy, včetně logotypů a designových pravidel společnosti. Výstup dodaný naší firmou je okamžitě připraven k tisku, případně může být vytištěn u našich partnerů.

Internetové aplikace

Pokud přemýšlíte o vybudování nové aplikace pro Vaši společnost, měli byste přemýšlet o vybudování této aplikace na bázi Internetu. Internetové aplikace jsou dostupné z jakéhokoliv místa na světě a všichni uživatelé pracují najednou se stejnými daty. Není třeba instalovat na počítače jakýkoliv software (kromě internetového prohlížeče), není třeba přeinstalovávat nebo aktualizovat aplikaci na všech počítačích v případě změny. Internetové aplikace pracují jako standardní programy pro počítač s tím rozdílem, že všechny běží v okně internetového prohlížeče. Obvykle jsou zabezpečeny přístupovým jménem a heslem, které chrání data před nepovolanými návštěvníky. Tyto aplikace vytváříme za pomoci nejnovějších internetových technologií a databázových serverů, snažíme se aplikace integrovat s existujícími systémy.

Elektronická řešení pro obchod

Elektronická tržiště jsou z technologického pohledu jen specifické internetové aplikace. Umožňují nabízet a prodávat zboží a služby prostřednictvím Internetu. Připravíme pro vás elektronický obchod, nebo podobné řešení, které pomůže růstu Vaší firmy. V tomto typu aplikací je kladen zvláštní důraz na analýzu, protože elektronické obchodní systémy ve většině případů musí kooperovat s existujícími firemními systémy (účetní, skladové, marketingové, apod.).

Dires – Publikační systém

Mnoho společností potřebuje aktualizovat svoje stránky bez nutnosti kontaktovat tvůrce. Toto je místo pro nasazení našeho publikačního systému Dires. Umožňuje vkládat, upravovat nebo mazat informace publikované na webu bez nutnosti rozumět jazykům pro tvorbu internetových prezentací. Dires má příjemné uživatelské prostředí a skládá se z několika volitelných modulů: Texty, Odkazy, Telefony, Zákazníci, Objednávky, Otázky a odpovědi, Mailovací systém, Systém odpovědnosti, Registr organizací, Fotogalerie a Správa uživatelů. Jednotlivé moduly je možné kombinovat v závislosti na typu internetové prezentace. Pro zákazníky se smlouvou o správě je Dires distribuován zdarma.
Pro více informací nás kontaktujte.

Mesis – Systém správy elektronických materiálů

Systém Mesis je navržen pro použití na obecních a městských úřadech. Umožňuje sběr elektronických materiálů pro jednání rady nebo zastupitelstva města. Přebírá správu nad celým procesem přípravy materiálů, hlídá termíny, umožňuje tisk, komentování nebo editování materiálů. Z jednotlivých materiálů umožňuje vytvářet usnesení. Z těchto dat je možné následně tisknout výstupní sestavy v určeném formátu nebo publikovat usnesení na Internetu. Celý systém předkládání materiálů je díky Mesisu rychlejší a efektivnější, neboť umožňuje se systémem pracovat z libovolného místa na světě.
Pro více informací nás kontaktujte.


© Direction.cz, 2005 - Všechna práva vyhrazena, více o našich internetových stránkách
kontaktní e-mail