O firmě

Jsme tu od roku 1999. Hlavní sídlo firmy je v současné době v Praze, kam se přestěhovala z Královéhradecké Jaroměře v roce 2008. Zpočátku se firma zabývala prodejem hardwaru a softwaru. Od roku 2000 se činnost firmy zaměřila především na služby v oblasti Internetu. Ve stejném roce začala firma nabízet své služby také klientům v Praze, kde byla v roce 2000 založena pobočka firmy.

V oblasti Internetu si firma nejprve zaměřovala na vytváření webových prezentací a jejich údržbu.Z důvodu rapidního rozvoje dynamických skriptovacích jazyků se firma zaměřila na vytváření dynamických internetových aplikací pracujících obdobně jako klasické počítačové (desktopové) aplikace. Tento obor činnosti posunul firmu i její produkty velmi rychle kupředu a nyní jsou produkty Direction.cz součástí mnoha portálů, informačních systémů nebo bankovních aplikací.

V kooperaci se svými partnery vybudovala Direction.cz znovupoužitelné jádro internetových portálů, které bylo oceněno třemi cenami jako nejlepší elektronická služba. Firma vybudovala množství internetových portálů a části portálového jádra byly integrovány do několika intranetových systémů nebo internetových aplikací jako součást řešení třetích stran.

Nejlepším oceněním pro naši firmu jsou ovšem spokojení zákazníci, kteří se mohou spolehnout na naše služby. A právě na desítky těchto zákazníků jsme nejvíce hrdí. Budeme se co nejvíce snažit vytvořit pro Vás internetová řešení, která budou nejen odpovídat Vašim požadavkům, ale budou také naší dobrou vizitkou.

Nabídku našich hlavních služeb a produktů je možné nalézt v příslušné rubrice tohoto webu. Jestliže chcete získat představu o námi realizovaných projektech, navštivte sekci Portfolio.

 


© Direction.cz, 2005 - Všechna práva vyhrazena, více o našich internetových stránkách
kontaktní e-mail